Повернення до списку

Колтюбінгові технології

Колтюбінгові технології

Спектр робіт, які компанія проводить за допомогою колтюбінгового флоту дуже широкий. Від промивок та освоєння, до цілого комплексного підходу, що включає в себе: відновлення вибою свердловини та зони перфорації, за допомогою ГВД (гвинтового вибійного двигуна); забурювання бокових стовбурів; радіальне буріння; кислотна обробка пласта; встановлення цементних мостів та ізоляційних полімерних систем; гідропіскоструменева перфорація. З кожним роком перелік робіт, які проводяться за допомогою колтюбінгу все більше розширюється та розвивається.

У 2019р. проведено більше 25 свердловино-операцій за допомогою колтюбінгового флоту. Проведені роботи з освоєння свердловин, вимивання пропанту після ГРП, відновлення штучного вибою свердловин, кислотні обробки різними системами на основі кислот, поверхнево-активних речовин, інгібіторів та різних полімерів, освоєння нових пробурених свердловин.

Бурова компанія «Горизонти» працює над постійним вдосконаленням техніки, команди, технологій. Не зупиняємося на досягнутому та розвиваємося!