Наші партнери

HYDRO DRILLING INTERNATIONAL

HYDRO DRILLING INTERNATIONAL

Hydro Drilling International була заснована в 1976 році і протягом 35 років стала одним з найбільших операторів в Італіїї в галузі буріння свердловин для розвідки та добування нафти і газу, а також розробки геотермальних родовищ.

www.hydrodrilling.com/en/

RAG ROHÖL-AUFSUCHUNGS AKTIENGESELLSCHAFT

RAG ROHÖL-AUFSUCHUNGS AKTIENGESELLSCHAFT

RAG Rohöl-Aufsuchungs Aktiengesellschaft є найстарішою компанією в Австрії, яка веде свою діяльність в галузі індустрії нафти і газу. Її спеціалізацією є розвідка, добування та зберігання нафти і газу.

www.rag-austria.at/

SORGENIA SPA

SORGENIA SPA

The Sorgenia Group складається з групи компаній які здійснюють свою діяльність в галузях пов'язаних з виробленням та постачанням електроенергії в тому числі з альтернативних відновлюваних та екологічно чистих джерел.

www.sorgenia.it

MND GROUP

MND GROUP

Є найбільшою компанією в Чеській Республіці, яка спеціалізується на розробці, експлуатації та видобудку нафти і газу на території Чеської Республіки та закордоном. Компанія також здійснює експлуатацію підземних газових сховищ.

www.mnd.cz/

ТОВ "Георозвідка"

ТОВ "Георозвідка"

Компанія «Георозвідка» здійснює проведення широкого спектру геофізичних робіт, що застосовуються при пошуках родовищ нафти і газу.

www.georozvidka.com.ua/

ТОВ НОРДІК-БУД

ТОВ НОРДІК-БУД

Компанія "Нордік-Буд" проводить діяльність в галузі будівництва та проектування об'єктів енергетики та нафтогазової галузі.

www.nordikbud.com.ua

Компанія Weatherford

Компанія Weatherford

Weatherford International, Inc. є однією з найбільших нафтросервісних компаній у світі

www.weatherford.com

NAFTA a.s.

NAFTA a.s.

NAFTA a.s. - найбільша компанія Словакії, яка спеціалізується на розробці та експлуатації родовищ нафти і природного газу.

www.nafta.sk/ru/

Група компаній ЕКО‑ОПТІМА

Група компаній ЕКО‑ОПТІМА

ЕКО-ОПТІМА — найбільша група компаній Західної України, яка займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії

www.ecooptima.com.ua

ТОВ "КАРПАТИГАЗ"

ТОВ "КАРПАТИГАЗ"

Є компанією, яка проводить діяльність в сферах геології та геолорозвідуванні, а також в добуванні корисних копалин нафти та газу.