Буріння нафтогазових свердловин

Буріння нафтогазових свердловин

Бурова Компанія Горизонти – це компанія, яка бурить: з 2010 року ми пробурили 30 розвідувальних свердловин. Всі свердловини були пробурені якісно, з додержанням технічних умов та строків виконання робіт.

Основний пріоритет в бурінні – це безпека праці. В структурі компанії є відділ техніки безпеки, який забезпечує відповідний інструктаж по безпеці праці, а також проводить незалежний контроль за виконанням правил техніки безпеки та охорони праці. Особлива увага приділяється експлуатації противикидного обладнання (ПВО): бурова бригада проходить навчальне тренування по ліквідації газових фонтанів кожні півроку, а інженери компанії пройшли навчання та отримали сертифікат IWCF щодо контролю стану свердловин, попередженню та ліквідації флюїдопроявів. Компанія має діючий договір з державною компанією ДСВАРЧ на обслуговування аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення ТУ МНС України.

Однією з переваг компанії є можливість виконання будівництва свердловини «під ключ», що включає будівництво під’їзної дороги та площадки для бурової, буріння, кріплення обсадних колон, випробування свердловини і рекультивація площадки після буріння, як завершальний етап.

В грудні 2013р. ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» отримала сертифікати якості управління, що відповідає стандартам ISO 9001 та ISO 14002.

Головний офіс компанії знаходиться у м. Львові.